Lempitiimi

Lempityypit

Täältä löydät Lempitiimin jäsenet yhteystietoineen. Voit myös aina soittaa asiakaspalveluumme numeroon 010 2488 800 tai lähettää sähköpostia info@lempi.fi

Asiakaspalvelutiimi

Noora Kesti

Asiakaspalvelupäällikkö

noora.kesti@lempi.fi

puh. 040 828 6012

Pääkaupunkiseutu Palvelutiimi

Marite Rassel

Palveluesihenkilö

marite.rassel@lempi.fi

puh. 050 477 4378

 

Joan Ola

Palveluesihenkilö

joan.ola@lempi.fi

puh. 050 344 1889

 

Mariliis Markna

Palvelupäällikkö

mariliis.markna@lempi.fi

puh. 050 597 2860

Tampere Palvelutiimi

Mirva Petäkoski

Palveluesihenkilö

mirva.petakoski@lempi.fi

puh. 044 755 2027

Turku Palvelutiimi

Merina Ahti

Palveluesihenkilö

merina.ahti@lempi.fi

puh. 050 4140 399

Lahti Palvelutiimi

Sanna Tervaniemi

Palveluesihenkilö

sanna.tervaniemi@lempi.fi

puh. 044 709 0682

 

Kerli Hintsalu

Palveluohjaaja

kerli.hintsalu@lempi.fi

puh. 050 436 4448

Oulu Palvelutiimi

Pia-Mari Luokkanen

Palveluesihenkilö

pia-mari.luokkanen@lempi.fi

puh. 050 516 1643

Kuopio Palvelutiimi

Jaana Pulliainen

Palveluesihenkilö

jaana.pulliainen@lempi.fi

puh. 040 085 3853

Hämeenlinna Palvelutiimi

Asiakaspalvelu

puh. 020 7437060

 

Kitti Habony-Oliveira

Asiakkuusvastaava, kotisiivous

kitti.habony-oliveira@lempi.fi

puh. 0401899179

 

Katja Fager

Asiakkuusvastaava, kiinteistöt ja yritykset

katja.fager@lempi.fi

puh. 0401253078

 

Mariliis Markna

Palvelupäällikkö

mariliis.markna@lempi.fi

puh. 050 597 2860

Siivoojat

Noin 230 henkilöä

30 kansalaisuutta

Johtoryhmä

Leena Meri

Toimitusjohtaja

leena.meri@lempi.fi

puh. 040 746 4457


Rasmus Ruusuvaara

Talouspäällikkö

rasmus.ruusuvaara@lempi.fi

puh. 050 368 6401


Nina Maurola

Henkilöstöjohtaja

nina.maurola@lempi.fi

puh. 050 598 4303


Tanja Wilander

Operatiivinen johtaja

tanja.wilander@lempi.fi

puh. 050 492 6028

 

 

Markkinointi

Tanja Wilander

Operatiivinen johtaja

tanja.wilander@lempi.fi

puh. 050 492 6028

 

 

Kotisiivous

Kaipaatko säännöllistä siivousta tutun kodinhoitajan kanssa?  Vai etsitkö pikaista siivousapua ennen juhlia? Me teemme kodistasi puhtaan.

Tutustu kotisiivoukseen

Muuttosiivous

Onko edessä muuttokiireitä? Anna meidän tehdä koko muuttosiivous lattiakaivon tyhjennyksestä uunin tehopesuun tai pyydä suppeampaa tarjousta. 

Tutustu muuttosiivoukseen

Ikkunanpesu

Ikkunanpesut 100% tyytyväisyystakuulla! Tilaa ammattilainen kotiisi pesemään ikkunasi ja saat kirkkaasti paremman lopputuloksen.

Tutustu ikkunanpesuun

Toimistosiivous

Etsitkö laadukasta ja luotettavaa siivouspalvelua toimistollenne? Lempin toimistosiivous räätälöidään juuri sinun toiveidesi mukaan. Pyydä tarjous!

Tutustu toimistosiivoukseen